: 405439

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
powiat kłodzki
28.10.2014 r.

Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo w okresie Dni Wszystkich Świętych


Za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Udamy się na cmentarze odwiedzić groby naszych bliskich. Musimy jednak pamiętać , że nie wszyscy uszanują wyjątkowość tego dnia, pełnego zadumy i wspomnień.


więcej »»
Ludwikowice Kł.
28.10.2014 r.

Zatrzymany za kradzież torów


Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzieże szyn z bocznicy kolejowej. Straty jakie spowodował sprawca są szacowane na ponad 18 tysięcy złotych. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
Kraj
28.10.2014 r.

AKCJA SPOŁECZNA "BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY"


Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny
bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.


więcej »»
Dolny Śląsk
27.10.2014 r.

Już niedługo dzień Wszystkich Świętych - policyjna akcja ,,Znicz 2014’’

Listopad to miesiąc wzmożonych działań Policji ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, zwłaszcza w okresie uroczystości „Wszystkich Świętych” oraz „Zaduszek”. W tym okresie znacząco nasila się ruch przy cmentarzach i w okolicach kościołów, a także na drogach dojazdowych do większych miast. Dlatego już od najbliższego weekendu o kilkuset policjantów więcej niż, na co dzień będzie czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach Dolnego Śląska i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich.

więcej »»
Wrocław
27.10.2014 r.

Uroczysty koncert z okazji 40 – lecia Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu


24 października 2014 r. w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu odbył się uroczysty koncert z okazji 40 – lecia Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Jubileuszowy koncert, który otworzył komendant dolnośląskiej Policji nadinsp. Wojciech Ołdyński, zgromadził blisko 300 gości. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu orkiestra, która w swoim dorobku ma już występyna wielu prestiżowych uroczystościach w kraju i za granicą, zaprezentowała utwory z gatunku muzyki rozrywkowej, w wersjach instrumentalno – wokalnych.


więcej »»
powiat kłodzki
23.10.2014 r.

Zadbajmy o własne bezpieczeństwo
Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności w kontaktach z obcymi, a w szczególności z osobami, które wpuszczamy do naszych domostw. Z opowieści znane są Państwu metody działania niektórych oszustów, którzy wchodzą do naszego mieszkania podając się za pracowników instytucji, przedstawicieli różnych zawodów lub za członków rodziny.więcej »»
Kraj
23.10.2014 r.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii.

więcej »»
Kraj
20.10.2014 r.

Masz informacje o przypadkach handlu ludźmi – skontaktuj się z Policją


Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu