: 438188

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
Polanica Zdrój
14.08.2015 r.

W samochodzie były narkotyki


Policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej z Kłodzka zatrzymali mężczyznę, który w samochodzie przechowywał narkotyki. 45-latek za swój czyn odpowie przed sądem.więcej »»
Kłodzko
13.08.2015 r.

Dzięki policjantom odzyskała aparat i torebkę.

Za przywłaszczenie znalezionej torebki i aparatu fotograficznego odpowie 65-letnia mieszkanka Kłodzka. Kobieta znalazła przedmioty, należące do 12-latniej dziewczynki i nie zwróciła ich właścicielce. Teraz ze swojego postępowania kłodzczanka będzie musiała tłumaczyć się przed sądem.więcej »»
Kraj
11.08.2015 r.

CyberPol: Rodzicu, dbaj o bezpieczeństwo dziecka w internecie


Zdecydowana większość nastolatków (86,2 proc.) korzysta z internetu codziennie. Ponad połowa przyznaje, że ich rodzice nie interesują się tym, co dzieci robią w internecie. Nie ma wątpliwości, że surfowanie w sieci posiada wiele zalet. Ale internet, to także zagrożenia. Jak ustrzec przed nimi nasze pociechy?


więcej »»
Kraj
11.08.2015 r.

Ruszyła kampania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”

Wielkoformatowe murale promujące trzeźwość za kierownicą i przypominające o odpowiedzialności jaka spoczywa na osobach kierujących pojazdami, pojawiły się w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz Lublinie w ramach drugiej edycji kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Akcji, prowadzonej przez Komendę Główną Policji we współpracy ze Związkiem Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie patronuje Ministerstwo Gospodarki. Swoje poparcie dla inicjatywy wyraziło już ponad 50 instytucji i organizacji z całej Polski.

więcej »»
Kraj
10.08.2015 r.

Apel o rozwagę nad wodąTrwają wakacje i sezon urlopowy, a aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Apelujemy o rozwagę! Tylko w lipcu utonęło 126 osób! Tymczasem, by wypoczynek nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę zdrowy rozsądek.


więcej »»
Gmina Kłodzko
05.08.2015 r.

Dzięki policjantom nie doszło do tragedii – odnaleziony w lesie starszy mężczyzna był skrajnie wyczerpany

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 84 – letniego mężczyzny. Dzięki działaniom podjętym przez policjantów z powiatu kłodzkiego, nie doszło do tragedii. Schorowany mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleźli go w lesie, skrajnie wyczerpanego, leżącego na trawie. Wezwane na miejsce przez funkcjonariuszy pogotowie ratunkowe udzieliło mężczyźnie dalszej pomocy. W akcję poszukiwawczą zostali zaangażowani również policjanci z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego kłodzkiej komendy.

więcej »»
Kraj
03.08.2015 r.


MSW ogłosiło otwarty konkurs na działania dotyczące przeciwdziałaniu dopalaczom

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.więcej »»
Kraj
03.08.2015 r.

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

1 sierpnia rusza trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu