: 426523

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
Gmina Międzylesie
05.05.2015 r.

Narkotyki u pasażera
Prawie 170 porcji narkotyków przy 41-letniem mężczyźnie podróżującym autobusem ujawnili policjanci z Bystrzycy Kł. Za przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.więcej »»
powiat kłodzki
04.05.2015 r.

Podsumowanie majowego weekendu.
Od 30 kwietnia do 4 maja 2015 roku policjanci powiatu kłodzkiego prowadzili wzmożone działania prewencyjne ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom, którzy w tych dniach odwiedzili powiat kłodzki. Działania ukierunkowane były na:
więcej »»
Kraj
28.04.2015 r.

Trwa konkurs „Policjant, który mi pomógł - 2015”VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.


więcej »»
Gmina Kłodzko
28.04.2015 r.

Interwencja policjantów zakończyła się ujawnieniem narkotyków.Policjanci z Kłodzka zatrzymali mężczyznę posiadającego amfetaminę. 27 -latek stojąc na drodze blokował ruch na jezdni w Jaszkowej Dolnej. Policjanci podczas kontroli znaleźli u 26-latka schowany w bieliżnie, woreczek foliowy z amfetaminą.


więcej »»
Kłodzko
27.04.2015 r.


Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym – eliminacje powiatoweW Gimnazjum Publicznym im. Wł.St.Reymonta w Kłodzku odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym. Celem turnieju jest podejmowanie działań zmierzających do poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym , w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.więcej »»
Kraj
23.04.2015 r.

KAMPANIA SPOŁECZNA "NIE [PRZY]DZWOŃ ZA KIEROWNICĄ"


Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.


więcej »»
Lębork
23.04.2015 r.

POLICJANCI Z LĘBORKA SZUKAJĄ 7-LETNIEGO CHŁOPCA


Policjanci z Lęborka poszukują 7-letniego chłopca - Jerzego Giełdona. Dziecko zostało w piątek rano zabrane z ulicy przez swojego ojca. Sąd 17 kwietnia zadecydował, iż chłopiec do czasu wyjaśnienia sprawy ma przebywać z matką. W związku ze zgłoszeniem została powołana specjalna grupa policjantów z Lęborka, która prowadzi tę sprawę.


więcej »»
Wambierzyce
23.04.2015 r.

Nietrzeźwy kierował, który dwukrotnie złamał sądowy zakaz


Policjanci w ciągu kilku dni dwukrotnie zatrzymali tego samego mężczyznę kierującego samochodem w stanie nietrzeźwości i wbrew sądowemu zakazowi. Teraz czeka go surowa kara za kolejne popełnione przestępstwa drogowe.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu