: 408892

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
powiat kłodzki
27.11.2014 r.

Zatrzymano oszusta, który wyłudził 130 tys. zł


Policjanci z Bystrzycy Kł. zatrzymali 59-latka, który wyłudził od kilku mieszkańców powiatu kłodzkiego 130 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnionych oszustw. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.


więcej »»
Dolny Śląsk
26.11.2014 r.

ZIMA 2014/2015


W związku z okresem zimowym i występującymi znacznymi spadkami temperatur, dolnośląscy policjanci prowadzą działania mające na celu przeciwdziałanie zagrożeniom życia i zdrowia osób bezdomnych i bezradnych. Głównym celem akcji pn. „Zima 2013/2014” są działania prewencyjne i pomocowe.


więcej »»
Kraj
26.11.2014 r.

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ. SPRAWDŹ, ZANIM PODPISZESZ!


Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.


więcej »»
powiat kłodzki
13.11.2014 r.

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „JESTEM BEZPIECZNY”

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku w ramach projektu pt. „Jesteśmy bezpieczni” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis „Przekraczamy granice” wspólnie z partnerską Komendą Powiatową Policji w Nachodzie, organizuje KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „JESTEM BEZPIECZNY”.

więcej »»
Kłodzko
13.11.2014 r.

Dzień Służby Cywilnej w powiecie kłodzkim


Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego 11 listopada. Z tej okazji podziękowania za rzetelną pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom cywilnym Starosta Kłodzki oraz Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku.


więcej »»
Kłodzko
13.11.2014 r.

Komisarz Lew patronem klasy I B Szkoły Integracyjnej w Kłodzku


Profilaktyki i bezpieczeństwa nigdy nie za wiele….
Nie tylko rodzice, nauczyciele, ale również z tego założenia wychodzą uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych.


więcej »»
Kraj
10.11.2014 r.

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĘTA SŁUŻBY CYWILNEJZ okazji Święta Służby Cywilnej Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński w okazjonalnym liście skierowanym do wszystkich pracowników dziękuje za pracę na rzecz polskiej Policji.


więcej »»
Kłodzko
10.11.2014 r.

Wizyta na komendzie


Przypominanie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz przybliżenie pracy policjantów, spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych odbiorców treści prewencyjnych. Ostatnio policjantów odwiedzili przedszkolaki z kłodzkiego przedszkola.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu