: 422289

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
Kudowa-Zdrój
26.03.2015 r.

Nietrzeźwy kierujący z pięcioletnim zakazem.


Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie, który w stanie upojenia alkoholowego kierował motocyklem. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 3,3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna naruszył pięcioletni zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go do sierpnia 2015 roku.


więcej »»
powiat kłodzki
25.03.2015 r.

„Eliminacje powiatowe do turnieju motoryzacyjnego”


21 kwietnia 2015 roku o godz. 10.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku (budynek B) przy ul. Bohaterów Getta 20a zostaną przeprowadzone powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego „Turnieju Motoryzacyjnego”.więcej »»
Kraj
25.03.2015 r.

CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję


65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.


więcej »»
Bystrzyca Kł.
24.03.2015 r.

Napadli na kobietę, bo chcieli ukraść psa – sprawcy zatrzymani


Na kobietę spacerującą z psem napadło dwóch mężczyzn. Sprawcy zamierzali ukraść czworonoga. Właścicielka uciekła przed napastnikami i powiadomiła o zdarzeniu policjantów. Funkcjonariusze z powiatu kłodzkiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o ten czyn. Jak się okazało, jeden z nich upatrzył sobie pieska dla swojej suczki tej samej rasy. Zatrzymanym za czyn, o który są podejrzani grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
Nowa Ruda
23.03.2015 r.

Pijana matka opiekowała się dziećmi


Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie zostali wezwani do jednego z mieszkań w Nowej Rudzie, gdzie pijana matka opiekowała się swoimi dziećmi. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jej organizmie. Nieodpowiedzialnej matce za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, może grozić 5 lat więzienia.


więcej »»
Nowa Ruda
20.03.2015 r.

Przestępczy duet – nieletni syn odpowie za kradzież, a matka za paserstwo


Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali nieletniego i jego matkę, podejrzanych o przestępstwo. Chłopak będzie odpowiadał za kradzież, a kobieta za paserstwo. Sprawca wykorzystując uroczystość w jednej ze szkół na terenie gminy Nowa Ruda, ukradł z sali lekcyjnej laptopa o wartości około 2,6 tys. złotych. Do podobnego zdarzenia w tej placówce doszło też kilkanaście dni później, gdzie łupem złodzieja padła kamera warta 1,6 tys. złotych. Kobieta, sprzedała skradziony przez jej syna sprzęt, w lombardzie.


więcej »»
Bystrzyca Kł.
19.03.2015 r.

Sprawca kradzieży zatrzymany


Młody mężczyzna ukradł dwa tablety ze sklepu w Bystrzycy Kł. Policjanci ustali i zatrzymali sprawcę już po kilku godzinach. Teraz 22-latek za swój czyn tłumaczyć się będzie przed prokuratorem. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


więcej »»
Ludwikowice Kł.
18.03.2015 r.

Najpierw ukradł kamerę, a później się włamał.Policjanci ustalili podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku. Jeden z nich jest również sprawcą kradzież kamery przemysłowej. Teraz podejrzani za swoje czyny tłumaczyć się będą przed prokuratorem. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Policjanci z Nowej Rudy otrzymali zgłoszenie o kradzieży kamery przemysłowej ze ściany budynku jednej z firm budowlanych w Ludwikowicach Kłodzkich. Jej wartość oszacowano na kwotę około kilkuset złotych. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że do kradzieży doszło w porze dziennej.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu