: 397866

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
Kraj
31.08.2014 r.

WYGRALIŚMY WIELKI CHARYTATYWNY MECZ PIŁKI NOŻNEJ POLICJA KONTRA TVP


Właśnie zakończył się charytatywny mecz piłki nożnej, w którym rywalizowały ze sobą drużyny gwiazd TVP oraz polskiej Policji. Drużynę telewizyjną poprowadził wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar, natomiast drużynę policyjną do zwycięstwa poprowadził sam Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński.


więcej »»
powiat kłodzki
28.08.2014 r.

ZADBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH SENIORÓWPolicjanci poszukują mężczyzny, który oszukał 83-letnią mieszkankę Kłodzka. Kobieta przekazała pieniądze mężczyźnie przysłanemu przez osobę podszywającą się za jej syna. Sprawcy oszustwa grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.więcej »»
powiat kłodzki
28.08.2014 r.

Droga do szkołyOgólnopolskie działania „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczynają się na początku każdego roku szkolnego. Policyjne patrole pojawiają się przy szkołach tuż przed pierwszym dzwonkiem.
więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

WIELKI CHARYTATYWNY MECZ PIŁKI NOŻNEJ POLICJA KONTRA TVP

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

Alkohol za kierownicą to nie "matematyka" - tu chodzi o bezpieczeństwo


Wynik „0,00 promila” po wcześniejszym piciu alkoholu i często nieprzespanej nocy, nie zawsze wystarcza, by już bezpiecznie kierować pojazdem.


więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

OBOWIĄZKOWE ODBLASKI DLA PIESZYCH


Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.


więcej »»
Kraj
27.08.2014 r.

STOP - AGRESJI DROGOWEJ!


Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie województwa dolnośląskiego - POWIADOM NAS!


więcej »»
Kraj
27.08.2014 r.

KOMUNIKATJEŻELI JESTEŚ OSOBĄ POKRZYWDZONĄ PRZESTĘPSTWEM – PAMIĘTAJ ! MOŻESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ POMOC

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu