: 404740

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
powiat kłodzki
23.10.2014 r.

Zadbajmy o własne bezpieczeństwo
Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności w kontaktach z obcymi, a w szczególności z osobami, które wpuszczamy do naszych domostw. Z opowieści znane są Państwu metody działania niektórych oszustów, którzy wchodzą do naszego mieszkania podając się za pracowników instytucji, przedstawicieli różnych zawodów lub za członków rodziny.więcej »»
Kraj
23.10.2014 r.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii.

więcej »»
Kraj
20.10.2014 r.

Masz informacje o przypadkach handlu ludźmi – skontaktuj się z Policją


Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!


więcej »»
powiat kłodzki
20.10.2014 r.

Po zmierzchu i poza obszarem zabudowanym na drodze – każdy pieszy z odblaskiem.


W związku z okresem jesienno – zimowym, policja jeleniogórska przypomina, że od 31 sierpnia br. każdy pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.


więcej »»
Kraj
20.10.2014 r.

Polacy sprawcami ułamka przestępstw na pograniczu z Niemcami


Wbrew stereotypowym opiniom Polacy są sprawcami ułamka przestępstw na pograniczu polsko-niemieckim - wynika z raportu, zaprezentowanego na piątkowej konferencji w Warszawie. Jej uczestnicy podkreślali, że współpraca służb przygranicznych jest coraz efektywniejsza.


więcej »»
Nowa Ruda
16.10.2014 r.

Przestępca nie potrafił wyjść ze sklepu


Policjanci z powiatu kłodzkiego zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego w Nowej Rudzie. Sprawca był tak pijany, że nie mógł wyjść ze sklepu. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


więcej »»
Kłodzko
16.10.2014 r.

Uczniowie odwiedzili policjantów


Kłodzkich policjantów odwiedzili uczniowie jednej ze szkół podstawowych w Kłodzku. Tematem spotkania było między innymi bezpieczeństwo na drodze. Goście podczas wizyty mieli możliwość zobaczenia jak pracują funkcjonariusze w „centrum dowodzenia” oraz jak wygląda„od środka” radiowóz policyjny.


więcej »»
Dolny Śląsk
13.10.2014 r.

Pilnujmy swojego mienia!

Policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, aby nie pozostawiali żadnych przedmiotów w samochodach, w widocznym miejscu. Najczęściej pozostawianymi rzeczami są m.in. nawigacje, telefony komórkowe i tablety. Złodziej zachęcony pozostawionym na siedzeniu np. pustym, dla nas bezwartościowym opakowaniem po laptopie, telefonie wybije szybę i zabierze je, bo nie wie co znajduje się wewnątrz. A koszty związane z naprawą uszkodzenia są często dużo wyższe niż zabrana rzecz.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu