: 415965

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
Bystrzyca Kł.
27.01.2015 r.

Zatrzymany za kradzież samochodu - ciągnął auto na holu, na zablokowanych kołach


Po ulicach miasta holował skradzionego mercedesa na zablokowanych kołach. Auto było pozamykane i miało zaciągnięty hamulec ręczny. Policjanci z powiatu kłodzkiego zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież samochodu oraz posiadanie narkotyków. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


więcej »»
Kraj
27.01.2015 r.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji


Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.


więcej »»
Czarna Góra
22.01.2015 r.

VII Zimowy Festyn Policyjny


Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, Starosta Powiatu Kłodzkiego, Zarząd Wojewódzki we Wrocławiu i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kłodzku serdecznie zapraszają na VII Zimowy Festyn Policyjny, który odbędzie się 29 stycznia 2015 r. o godz. 9.00 w Ośrodku Górskim Czarna Góra.
więcej »»
powiat kłodzki
20.01.2015 r.

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „JESTEM BEZPIECZNY”

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku w ramach projektu pt. „Jesteśmy bezpieczni” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis „Przekraczamy granice” wspólnie z partnerską Komendą Powiatową Policji w Nachodzie, organizuje KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „JESTEM BEZPIECZNY”.

więcej »»
Czarna Góra
22.01.2015 r.

Obchody Międzynarodowego Dnia Śniegu


W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Śniegu policjanci z Komisariatu Policji w Lądku Zdroju pełniący służbę w patrolach narciarskich - podinsp. Krzysztof Jurczyk i asp. Grzegorz Pałys , prowadzili bezpłatne lekcje nauki jazdy dla dzieci na przebywających na terenie kompleksu narciarskiego Czarna Góra.


więcej »»
Kraj
20.01.2015 r.

Rok 2014 bardziej bezpiecznyDuży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.


więcej »»
Dolny Śląsk
20.01.2015 r.Masz psa lub napotkałeś na swojej drodze agresywnego czworonoga – o czym powinieneś wiedzieć
Kto odpowiada za psa, gdzie zgłaszać przypadki złego traktowania zwierzęcia, gdzie zgłaszać błąkające się bezpańskie psy, jak zachować się w przypadku zagrożenia ze strony agresywnego zwierzęcia oraz jakie obowiązki ma właściciel czworonoga? O tym warto wiedzieć, a odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w poniższym materiale.

więcej »»
Nowa Ruda
19.01.2015 r.

Zatrzymany z kilkuset porcjami narkotyków


Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Sprawca miał przy sobie substancję w postaci amfetaminy z której można było uzyskać kilkaset porcji handlowych tego narkotyku. Cała sprawa wyszła na jaw tuż po interwencji funkcjonariuszy w stosunku do osoby zakłócającej ład i porządek publiczny. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd. Za tego rodzaju przestępstwo może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu