: 442024

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
powiat kłodzki
29.09.2015 r.

Ćwiczenia polsko – czeskie: symulacja poszukiwań zaginionych turystówDzięki współpracy służb polskich i czeskich przeprowadzone zostały ćwiczenia doskonalące współdziałanie poszczególnych służb w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej, związanej z zaginięciem turystów na szlaku górskim w rejonie granicy państwowej. W działaniach udział wzięli policjanci z powiatu kłodzkiego i Republiki Czeskiej, funkcjonariusze Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Lądka – Zdroju, żołnierze z 22 Brygady Piechoty Górskiej w Kłodzku oraz Grupa Wałbrzysko – Kłodzka GOPR.


więcej »»
Kłodzko
22.09.2015 r.

Nowe radiowozy dla policjantów


Policjanci powiatu kłodzkiego otrzymali trzy nowe radiowozy oznakowane, których zakup został sfinansowany ze środków budżetowych Policji i środków przekazanych przez samorządy lokalne powiatu kłodzkiego. Samochody osobowe marki Opel Corsa od wczoraj można zobaczyć na ulicach naszego powiatu.


więcej »»
Jamrozowa Polana
21.09.2015 r.

Drugie zawody służb mundurowych w biatlonie18 września 2015 r., na obiekcie sportowym Jamrozowa Polana w Dusznikach Zdroju, zorganizowane zostały przez Komendę Powiatową Policji w Kłodzku, II Zawody Służb Mundurowych w Biatlonie Letnim. W zawodach, objętych honorowym patronatem przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, wystartowały drużyny Straży Granicznej, Zakładu Karnego, Policji z Dolnego Śląska oraz reprezentacje czeskich policjantów z Usti nad Orlica.


więcej »»
Kłodzko
17.09.2015 r.

Pijana prowadziła wózek z 6-miesiecznym dzieckiem


więcej »»
Lanąkroun
17.09.2015 r.

Turniej w Lanakroun.Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku uczestniczyli w turnieju w Lanakroun.
Turniej zorganizowany został przez Komendę Powiatową Policji w Ústí nad Orlicí, w którym brało udział 13 drużyn z Policji czeskiej w tym jedna drużyna policjantów z powiatu kłodzkiego.


więcej »»
Kłodzko
16.09.2015 r.

20-latek odpowie za posiadanie narkotyków


Nie mogąc wymyślić lepszej kryjówki, narkotyki ukrył w majtkach. Został jednak zatrzymany przez policjantów i celników. Teraz zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.więcej »»
Kraj
15.09.2015 r.

Konkurs w ramach kampanii "Dopalacze kradną życie"


Konkurs w ramach kampanii "DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE"
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłasza konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych na najlepszy materiał filmowy promujący zdrowy i wolny od używek (przede wszystkim od dopalaczy)tryb życia. Konkurs jest częścią rozpoczętej w lipcu kampanii społecznej „Dopalacze Kradną Życie”.

więcej »»
Kłodzko
14.09.2015 r.

Odpowie za włamanie do przychodni i apteki


Dzięki pracy policjantów zwalczających przestępczość przeciwko mieniu do policyjnego aresztu trafił 32-latek. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z przychodni w Kłodzku pieniędzy i dwóch laptopów o łącznej wartości ponad 8.000 zł. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu