: 446929

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
Kłodzko
19.11.2015 r.


Powiedział policjantom, że kolorował sobie życieDzięki mieszkańcowi Kłodzka, który szybko powiadomił Policję funkcjonariusze uniemożliwili pijanemu mężczyźnie zniszczenie mienia. Teraz 29-latek tłumaczyć się będzie za swoje zachowanie.więcej »»
Kłodzko
18.11.2015 r.

Zatrzymani za kradzież części instalacji oświetlającej zabytkowy obiekt


Na blisko 3,5 tys. zł oszacowano wartość kabli energetycznych, skradzionych przez dwóch kłodzczan. Sprawcy już zostali zatrzymani. Grozi im do pięciu lat więzienia.więcej »»
powiat kłodzki
16.11.2015 r.

Odblask może uratować życie


W związku z okresem jesienno – zimowym, policja powiatu kłodzkiego przypomina, że każdy pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat karny.więcej »»
Dolny Śląsk
10.11.2015 r.

Ruszył projekt dolnośląskiej Policji pn. „Dolnośląska platforma wymiany informacji o bezpieczeństwie i porządku publicznym”

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ruszyła z projektem pn. „Dolnośląska platforma wymiany informacji o bezpieczeństwie i porządku publicznym”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Celem projektu jest zapewnienie obywatelom powszechnego dostępu do informacji o bezpieczeństwie i porządku publicznym na terenie Dolnego Śląska, poprzez możliwość korzystania z nowoczesnych i bezpiecznych technik wzajemnej komunikacji społeczeństwa z Policją.

więcej »»
powiat kłodzki
10.11.2015 r.

Zatrzymali obywatela Ukrainy, który pracował nielegalnie.
Mężczyzna, który wykonywał prace remontowe zabytkowego budynku nie posiadał umowy o pracę. Obcokrajowca został deportowany. Pracodawca, który go zatrudnił tłumaczyć się będzie w sądzie.


więcej »»
Kłodzko
02.11.2015 r.

Ponad 4,5 tys. porcji narkotyków nie trafi na rynek


Pościg za pojazdem, zatrzymanie osób, przeszukanie i ujawnienie znacznej ilości narkotyków – to czynności policjantów, dzięki którym ponad 4.5 tysiąca porcji amfetaminy nie trafi do dalszej sprzedaży. Do zdarzenia doszło na terenie powiatu kłodzkiego po tym jak kierowca osobowego Mercedesa, który jechał bez prawa jazdy, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a podczas ucieczki pasażer wyrzucił przez okno worek z narkotykami…


więcej »»
powiat kłodzki
28.10.2015 r.

Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo w okresie Dni Wszystkich Świętych
Za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Udamy się na cmentarze odwiedzić groby naszych bliskich. Musimy jednak pamiętać , że nie wszyscy uszanują wyjątkowość tego dnia, pełnego zadumy i wspomnień.więcej »»
Dolny Śląsk
28.10.2015 r.

Policyjna akcja „Znicz 2015”


W dniach od 30 października do 2 listopada 2015 roku dolnośląscy policjanci przeprowadzą akcję „Znicz 2015”, ukierunkowaną na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym groby swoich bliskich w związku z dniem Wszystkich Świętych.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu