: 408339

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kłodzko...
powiat kłodzki
13.11.2014 r.

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „JESTEM BEZPIECZNY”

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku w ramach projektu pt. „Jesteśmy bezpieczni” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis „Przekraczamy granice” wspólnie z partnerską Komendą Powiatową Policji w Nachodzie, organizuje KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „JESTEM BEZPIECZNY”.

więcej »»
Kłodzko
13.11.2014 r.

Dzień Służby Cywilnej w powiecie kłodzkim


Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego 11 listopada. Z tej okazji podziękowania za rzetelną pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom cywilnym Starosta Kłodzki oraz Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku.


więcej »»
Kłodzko
13.11.2014 r.

Komisarz Lew patronem klasy I B Szkoły Integracyjnej w Kłodzku


Profilaktyki i bezpieczeństwa nigdy nie za wiele….
Nie tylko rodzice, nauczyciele, ale również z tego założenia wychodzą uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych.


więcej »»
Kraj
10.11.2014 r.

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĘTA SŁUŻBY CYWILNEJZ okazji Święta Służby Cywilnej Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński w okazjonalnym liście skierowanym do wszystkich pracowników dziękuje za pracę na rzecz polskiej Policji.


więcej »»
Kłodzko
10.11.2014 r.

Wizyta na komendzie


Przypominanie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz przybliżenie pracy policjantów, spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych odbiorców treści prewencyjnych. Ostatnio policjantów odwiedzili przedszkolaki z kłodzkiego przedszkola.


więcej »»
Kraj
10.11.2014 r.

AKCJA SPOŁECZNA "BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY"


Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

więcej »»
powiat kłodzki
06.11.2014 r.


Zadbajmy o bezpieczeństwo i dopilnujmy przeglądu instalacji grzewczychPolicja apeluje do mieszkańców o sprawdzenie instalacji wentylacyjnej i przegląd kominów. Niesprawne urządzenia grzewcze mogą przyczynić się do tragedii. Przed każdym sezonem grzewczym obowiązkowo powinno się zadbać o przegląd instalacji grzewczych, a przede wszystkim przewodów kominowych i wentylacyjnych.


więcej »»
Międzylesie
06.11.2014 r.

Do policjantów trafiły 100 narkotesty100 narkotestów do identyfikacji środków odurzających i substancji psychotropowych trafiło do Policji Powiatu Kłodzkiego. Urządzenia zakupione zostały ze środków Urzędu Miasta w Międzylesiu.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu