Ta strona używa plików cookie!
close

OKRADŁA KOLEŻANKĘ Z PRACY

Data dodania: 7 grudnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Policjanci zatrzymali kobietę, która ukradła pieniądze będące własnością jej koleżanki z pracy. Podejrzanej grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat

Zarówno pokrzywdzona jak i sprawczyni pracują w tej samej firmie mieszczącej się na terenie powiatu kłodzkiego. 23-latka wykorzystując chwilową nieobecność swojej koleżanki z szafki szatni w której przechowywały swoją odzież ukradła 1750 złotych. Kobieta skradzioną gotówkę przekazała swojej matce, która również pracowała w tej samej firmie. Gdy pokrzywdzona zauważyła brak swoich pieniędzy, które przechowywała w torebce powiadomiła Policję. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że sprawcą kradzieży jest 23-letnia pracownica firmy.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali do miejsca zamieszkania matki sprawczyni, kobieta zaprzeczyła, aby miała jakikolwiek związek z kradzieżą pieniędzy. Policjanci udowodnili jej, że przyjęła kradzione pieniądze. W wyniku dalszych czynności kobieta oddała 1400 zł, które wróciły do poszkodowanej.

23- latka przyznała się do kradzieży i złożyła wyjaśnienia. Za popełniony czyn zgodnie z kodeksem karnym grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

Oficer Prasowy KPP w Kłodzku

podinsp.Wioletta Martuszewska

Powiązane wiadomości