Ta strona używa plików cookie!
close

Narkotyki w portfelu

Data dodania: 13 listopada 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Kudowa-Zdrój

Mieszkaniec powiatu kłodzkiego zgubił w Kudowie Zdroju portfel, który uczciwy znalazca zaniósł na policję. Funkcjonariusze oprócz dokumentów i pieniędzy znaleźli w nim marihuanę. Niewiele później policjanci w jego mieszkaniu naleźli duża ilość narkotyków. Teraz podejrzany za posiadanie narkotyków odpowie karnie.

Znalazca natknął się na portfel na chodniku w centrum Kudowy Zdroju. Środku, oprócz pieniędzy i dokumentów, policjanci znaleźli susz roślinny. Po przeprowadzeniu badania testerem okazało się, że jest to marihuana. Funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania właściciela portfela.Podczas przeszukania pomieszczeń 36-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dużą ilość narkotyków. Środki odurzające ukryte były pod biurkiem. Policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyzny również wagę elektroniczną. Zabezpieczyli oni około 68 gramów marihuany oraz ponad gram amfetaminy. 36-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Mężczyzna dzisiaj usłyszał zarzuty przestępstwa posiadania narkotyków. Teraz podejrzanemu grozi  kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606 - 754 - 529

Powiązane wiadomości