Ta strona używa plików cookie!
close

Kierujący z narkotykmi

Data dodania: 6 grudnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Policjanci z Kłodzka zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem nie posiadając uprawnień do kierowania. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Do zatrzymania doszło w wczoraj wieczorem w Kłodzku. Policjanci podczas przeprowadzanej kontroli drogowej zauważyli nerwowe zachowanie kierującego. Wzbudziło to zainteresowanie funkcjonariuszy i sprawdzili, co jest tego powodem. Policjanci u kierującego znaleźli biały proszek w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać ponad 20 porcji handlowych narkotyku. Wstępnie badanie wskazało, że jest to amfetamina.

Kierujący nie posiadał prawa jazdy, ponieważ nigdy go nie uzyskał. Zatrzymanemu pobrano krew do badań na obecność w organizmie środków odurzających. Ponadto okazało się, że pojazd nie ma aktualnych badań technicznych.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także to czy mężczyzna zajmował się również ich rozprowadzaniem.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Oficer Prasowy KPP w Kłodzku

podinsp.Wioletta Martuszewska

 

Powiązane wiadomości